Μια από τα ίδια ο Εργοτέλης!

Η ομάδα του Τάκη Γκώνια δεν κατάφερε σε ακόμα ένα ματς να κρατήσει το μηδέν στην άμυνα, δέχτηκε γκολ στο 93' και ηττήθηκε από τον Παναιγιάλειο με 0-1!

Με σκυμμένο το... κεφάλι έφυγε από το Αίγιο ο Εργοτέλη, γνώρισε την ήττα με 0-1! Στην τελευταία φάση του αγώνα, η βαθιά μπαλιά του Ντέμου, βρήκε τον Κόκκορης, ο οποίος κέρδισε τις κόντρες από τους αμυντικούς του Εργοτέλη και στην συνέχεια και τον Λαδά και η μπάλα πήγε στα δίχτυα.

Σε ακόμα ένα παιχνίδι ο Εργοτέλης ξεκίνησε καλά στα πρώτα λεπτά, είχε τον έλεγχο του ματς όμως δεν απείλησε την εστία του Γκουτσίδη. Στην συνέχεια οι γηπεδούχοι προσπάθησαν να πάρουν τα ηνία του παιχνιδιού, με το ημίχρονο να ολοκληρώνεται 0-0. Νωθρό ξεκίνησε και το β' μέρος, ο Παναιγιάλειος δεν απειλούσε αλλά και ο Εργοτέλης δεν μπορούσε να δημιουργήσε. Κάπως έτσι φτάσαμε στην τελευταία φάση του αγώνα με τον Κοκκόρη να στέλενει την μπάλα στα δίχτυα του Λαδά

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

Παναιγιάλειος(Γκουτσίδης): Αθανασίου, Ρέλλας, Κοντοχρήστος, Βλάχος, Στίκας, Μπρους, Γεωργακόπουλος, Γκούφας(Κόκκορης), Αρναρέλλη, Καζναφέρης, Κριστέτο.

Εργοτέλης(Γκώνιας): Λαδάς, Πατάς, Βογιατζής, Μπάτζιος, Μπουτσάκης, Σταμόπουλος, Μαζουλούξης, Κάϊπερς, Σταματάκος, Μπούζας, Εντιαγέ.