Ξεκίνησε το περασμένο Σαββατοκύριακο το το 3ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ 2013  για αγόρια και κορίτσια , που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την συνεργασία της ΕΚΑΣΚ   .

Τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής είναι


 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ    Γεννημένοι  2002-3
 
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟ-1                  ΟΦΗ-1        49-26
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-2 -     ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-1         00-20 αα

Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ       ΑΣΚΗΣΗ    46-19
ΗΡΟΔΟΤΟ- 2      ΔΕΙΛΙΝΟ    23-27

Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ-2                -ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ    49-26
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-1      -ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-2         00-20 αα

 

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ     Γεννημένοι  2004-και μικρότεροι 
 
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ-2                              -ΟΑΣΗ    43-16
ΗΡΑΚΛΕΙΟ                   -ΔΕΙΛΙΝΟ             24-44

Β ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ        -ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ           50-09
ΟΦΗ-1                 -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ           08-47

 

Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     Γεννημένες2001-και μικρότερες
 
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ                    -ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ    27-19
ΗΡΟΔΟΤΟΣ        -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    47-41

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 

ΣΑΒΒΑΤΟ &ΚΥΡΙΑΚΗ 16-17/11/2013


ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ    ΟΜΑΔΑ    ΟΜΑΔΑ    ΚΑΤΗΓ/ΟΜΙΛ    ΣΚΟΡ
ΣΑ16/11    10.00    ΒΑΚ       ΟΦΗ-1    ΗΡΑΚΛΕΙΟ-2    Α/Α    
ΣΑ16/11    11.30    ΒΑΚ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ-1    ΟΦΗ-2    Α/Γ    
ΣΑ16/11    13.00    ΒΑΚ      ΟΦΗ-2    ΗΡΑΚΛΕΙΟ    Β/Α    

ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ    ΟΜΑΔΑ    ΟΜΑΔΑ    ΚΑΤΗΓ/ΟΜΙΛ    ΣΚΟΡ
ΣΑ16/11    10.00    ΑΟΡΑΚΙΑ    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚ    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-2    Α/Γ    
ΣΑ16/11    11.30    ΑΟΡΑΚΙΑ    ΟΦΗ    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    Γ    
ΣΑ16/11    13.00    ΑΟΡΑΚΙΑ    ΗΡΟΔΟΤΟΣ    ΟΦΗ-1    Β/Β    

ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ    ΟΜΑΔΑ    ΟΜΑΔΑ    ΚΑΤΗΓ/ΟΜΙΛ    ΣΚΟΡ
ΚΥ17/11    10.00    ΑΟΡΑΚΙΑ    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚ    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    Β/Β    
ΚΥ17/11    11.30    ΑΟΡΑΚΙΑ    ΔΕΙΛΙΝΟ    ΟΑΣΗ    Β/Α    
ΚΥ17/11    13.00    ΑΟΡΑΚΙΑ    ΑΣΚΗΣΗ    ΔΕΙΛΙΝΟ    Α/Β    

ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ    ΟΜΑΔΑ    ΟΜΑΔΑ    ΚΑΤΗΓ/ΟΜΙΛ    ΣΚΟΡ
ΚΥ17/11    10.00    ΑΛΙΚΑΡΝ    ΗΡΟΔΟΤΟ-1    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-1    Α/Α    
ΚΥ17/11    11.30    ΑΛΙΚΑΡΝ    ΗΡΟΔΟΤΟ    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ    Γ    
ΚΥ17/11    13.00    ΑΛΙΚΑΡΝ    ΗΡΟΔΟΤΟ-2        ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    Α/Β