Τα ονόματα και οι σταυροί των υποψηφίων στη Νομαρχιακή Επιτροπή του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής

Τα ονόματα και οι σταυροί των υποψηφίων στη Νομαρχιακή Επιτροπή του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής
Newsroom
Newsroom

490 οι σύνεδροι από την Κρήτη

Τα ονόματα και στη σταυροδοσία των υποψηφίων συνέδρων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής, εκ των οποίων στο 3ο συνέδριο του κόμματος (20-22 Μαΐου στην Αθήνα) θα συμμετάσχουν 4.600 εκπρόσωποι του κόμματος από όλη την Ελλάδα και 490 από την Κρήτη, καθώς και τις ψήφους για το όνομα του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής έδωσε στη δημοσιότητα η Ν.Ε. Ηρακλείου του κόμματος.


Δείτε τα στοιχεία αναλυτικά:
 

ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΤ. ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΔΗΜΩΝ 

1.-Συντονιστική Επιτροπή  Αρχανών –Αστερουσίων « εκλέγονται 5 Μέλη» 

ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

61

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 

59

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

145

ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

301

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

101

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 

14

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

152

ΣΤΑΥΘΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

10

ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 

18

ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 

13

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

2

 

Αντιπρόσωποι για  3ο  Συνέδριο εκλέγονται 22 άτομα 

ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

22

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ

7

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

13

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 

39

ΓΙΑΛΥΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

16

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

51

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 

30

ΚΟΚΟΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

72

ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 

39

ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

32

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

27

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

54

ΜΠΡΙΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 

84

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

40

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 

10

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ

10

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΘΟΣ  

54

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

59

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

40

ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 

11

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΟΛΓΑ 

22

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΔΡΑΚΟΣ  

64

ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

81

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

66

ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 

2

ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 

3

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

39

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

28

 

Για το όνομα:

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ……….. 56

            ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ 870

2.- Συντονιστική Επιτροπή  ΒΙΑΝΝΟΥ « εκλέγονται 5 Μέλη» 

ΑΝΕΘΡΕΠΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ  

24

ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 

29

ΚΑΡΤΣΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 

46

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

88

 

Αντιπρόσωποι για  3ο  Συνέδριο εκλέγονται 5 άτομα 

ΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 

71

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

65

ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

37

ΚΑΠΛΑΝΗ ΔΩΡΑ 

7

ΤΟΥΓΛΗ ΕΛΕΝΗ 

7

 

Για το όνομα:

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ……….. 17

            ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ 170

 

3.-Συντονιστική Επιτροπή  Γόρτυνας  «εκλέγονται 5 Μέλη»

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

211

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

305

ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ 

104

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 

106

ΛΙΟΔΑΚΑΚΗ ΒΙΚΥ 

131

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 

65

 

Αντιπρόσωποι για  3ο  Συνέδριο εκλέγονται 28 άτομα 

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

33

ΒΕΡΓΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 

10

ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

85

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

58

ΔΕΣΔΕΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ 

36

ΖΑΧΑΡΙΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 

33

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 

8

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

1

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

87

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

23

ΛΙΟΔΑΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 

11

ΛΙΟΔΑΚΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  

22

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 

14

ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 

9

ΜΠΟΜΠΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

27

ΜΠΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 

105

ΝΤΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

55

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 

68

ΠΑΡΑΝΥΧΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  

44

ΠΑΡΑΝΥΧΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

34

ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 

48

ΣΕΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

4

ΣΕΛΙΜΙ ΣΑΜΠΙΝΑ 

8

ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 

42

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 

58

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

52

ΤΟΥΓΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 

8

ΤΟΥΓΛΗ ΕΛΕΝΗ 

8

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 

46

ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 

39

ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 

23

ΧΥΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 

7

Για το όνομα:

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ……….. 37

            ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ 1089

 

3.-Συντονιστική Επιτροπή  Μαλεβυζίου   «εκλέγονται 5 Μέλη»

ΒΛΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

184

ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

274

ΛΥΔΑΚΗΣ «ΚΑΡΙΚΗΣ» ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

373

ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

265

ΡΕΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

481

 

Αντιπρόσωποι για  3ο  Συνέδριο εκλέγονται 24 άτομα 

ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

191

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

73

ΒΑΛΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

142

ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 

138

ΒΑΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 

144

ΒΑΤΣΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ 

82

ΒΕΡΓΕΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 

48

ΒΛΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

31

ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

38

ΚΛΙΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 

41

ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

10

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΡΙΑ 

88

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 

88

ΚΥΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

154

ΛΥΔΑΚΗΣ «ΚΑΡΙΚΗΣ» ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

45

ΜΕΛΙΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

8

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

8

ΡΕΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

100

ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

20

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  

125

ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 

3

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

133

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 

34

ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

8

ΧΑΧΛΙΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

185

 

Για το όνομα:

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ……….. 48

            ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ 1314

 

4.-Συντονιστική Επιτροπή  ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΟΣ   «εκλέγονται 5 Μέλη»

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 

179

ΚΑΠΕΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 

131

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

117

ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

42

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ 

53

ΝΗΣΤΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

28

ΣΑΜΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 

128

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 

22

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

77

 

Αντιπρόσωποι για  3ο  Συνέδριο εκλέγονται 23 άτομα 

ΑΝΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

15

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 

21

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

13

ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

39

ΚΑΠΕΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

21

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

50

ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

15

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 

44

ΚΟΥΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 

32

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

87

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 

36

ΛΑΔΩΜΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

34

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ 

32

ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 

19

ΛΥΔΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

11

ΜΑΛΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

67

ΜΕΛΕΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

77

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 

38

ΜΙΡΜΙΡΗ ΧΡΥΣΗ 

12

ΠΛΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 

12

ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

75

ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

13

ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

15

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 

22

 

5.- Συντονιστική Επιτροπή  ΦΑΙΣΤΟΥ  « εκλέγονται 5 Μέλη» 

ΒΟΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

17

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

130

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

211

ΜΑΡΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

121

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 

56

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 

62

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

323

ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 

368

 

Αντιπρόσωποι για  3ο  Συνέδριο εκλέγονται 28 άτομα 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  

5

ΓΑΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

4

ΓΙΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

83

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 

50

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 

4

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

35

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

72

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

26

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

164

ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 

8

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

130

ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 

18

ΜΑΡΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

104

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

50

ΝΑΣΙΝΟΦ ΕΙΡΗΝΗ 

5

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 

72

ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

6

ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

4

ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

10

ΠΩΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

57

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 

6

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

7

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

40

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

24

ΣΤΡΙΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 

5

ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

220

ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ  4

4

ΨΑΡΟΛΟΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

6

 

Για το όνομα:

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ……….. 71

            ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ 1241

 

6.- Συντονιστική Επιτροπή  Χερσονήσσου  «εκλέγονται 5 Μέλη»

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 

59

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. Γεωργίου 

110

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ.  Μιχαήλ 

66

ΚΑΤΡΙΑΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ 

51

ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

55

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 

77

ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 

28

 

Αντιπρόσωποι για  3ο  Συνέδριο εκλέγονται 21 άτομα 

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 

9

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

7

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

12

ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 

5

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 

2

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ. Γεωργίου 

10

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ.  Μιχαήλ 

50

ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 

8

ΚΑΤΡΙΑΔΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 

7

ΚΑΤΡΙΑΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ 

18

ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 

13

ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 

18

ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 

10

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

52

ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

127

ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 

20

ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

41

ΠΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

20

ΡΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 

3

ΦΑΡΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 

10

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 

35

 

Για το όνομα:

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ……….. 43

            ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ 458



Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο

Γίνε ο ρεπόρτερ του CRETALIVE

ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ