LIVE: ΟΦΗ-Ατρόμητος 2-1

Live ενημέρωση από το Capitano.gr του αγώνα στο «Γεντί Κουλέ» για την 3η αγωνιστική

*75': Νέα μεγάλη φάση για τον Ατρόμητο. Ο Νάτσος βρήκε τον Μανούσο, ο οποίος έκανε το μονοκόμματο πλασέ, με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ.

*Ο Ατρόμητος δείχνει διάθεση να γίνει πιο επιθετικός στα τελευταία λεπτά.

*Ο Ατρόμητος έχει γίνει επικίνδυνος μέχρι τώρα μόνο από λάθη του ΟΦΗ. Και στο γκολ του Μανούσου ήταν τυχεροί, αφού η μπάλα βρήκε στον Γιαννούλη και στρώθηκε στον σκόρερ.

*Διάλλειμα για να δροσιστούν οι παίκτες.

*67': Μεγάλη φάση για τον Ατρόμητο. Από λάθος του Μεγιάδο και κόντρα, βγήκε... μάτι ο Μανούσος, που σούταρε άουτ.

*65': Τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ στη θέση του Χαρίση.

*Προσοχή πρέπει να δείξει τώρα ο ΟΦΗ για να πάρει ακόμη μία νίκη.

*60': Ο Γιαννιώτης αιφνιδιάστηκε από την εκτέλεση κόρνερ του Ναμπί, ωστόσο πρόλαβε και έδιωξε δύσκολα.

*Ονειρεμένο ξεκίνημα για τον ΟΦΗ στην επανάληψη. Μέσα σε 8 λεπτά φέρνει "τούμπα" στο ματς.

*56': ΓΚΟΛ 2-1 Ο Σελίμοβιτς βρήκε υπέροχα τον Σαρδινέρο, που βγήκε από αριστερά στην πλάτη της άμυνας και με υπέροχο πλασέ σκόραρε.