ΑΙΘΟΥΣΑ 1
DEMON SLAYER:TO THE SWORDSMITH VILLAGE
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: ΧΑΡΟΥΟ ΣΟΤΟΖΑΚΙ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – TET.: 18:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
DUNGEONS & DRAGONS: ΕΝTIMOTHTA METAΞΥ ΚΛΕΦΤΩΝ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΤΖΟΝ ΦΡΑΝΣΙΣ ΝΤΑΛΕΙ,ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΓΚΟΛΝΤΣΤΑΙΝ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ..: 20:30, 23:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
ASTERIX & OBELIX: ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΟΒΕΛΙΞ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΑ
ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΓΚΙΓΙΟΜ ΚΑΝΕ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΩΜΩΔΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ:ΣΑΒ-ΚΥΡ.: 16:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
JOHN WICK CHAPTER 4
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ TΣΑΝΤ ΣΤΑΧΕΛΣΚΙ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ,ΘΡΙΛΕΡ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ.: 19:00, 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
RABBIT ACADEMY/ΤΑ ΑΒΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΟΥΤΕ ΦΟΝ ΜΙΟΥΝΧΑΟ-ΠΟΛ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ.: 18:30, ΣΑΒ-ΚΥΡ.: 16:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
DEMON SLAYER:TO THE SWORDSMITH VILLAGE
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ XAΡΟΥΟ ΣΟΤΟΖΑΚΙ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ.: 20:40, 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4
ΜΟΥΜΙΕΣ (ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΟ)
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΧΟΥΑΝ ΧΕΣΟΥΣ ΓΚΑΡΣΙΑ ΓΚΑΛΟΤΣΑ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΣΑΒ-ΚΥΡ.: 17:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 4
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ : ΜΑΡΙΑ ΣΡΕΙΝΤΕΡ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΩΜΩΔΙΑ/ΔΡΑΜΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ.-ΤΕΤ..: 19:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4
DUNGEONS & DRAGONS: ΕΝTIMOTHTA METAΞΥ ΚΛΕΦΤΩΝ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΤΖΟΝ ΦΡΑΝΣΙΣ ΝΤΑΛΕΙ,ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΓΚΟΛΝΤΣΤΑΙΝ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ.-ΤΕΤ..: 21:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 5
ΜΟΥΜΙΕΣ (ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΟ)
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΧΟΥΑΝ ΧΕΣΟΥΣ ΓΚΑΡΣΙΑ ΓΚΑΛΟΤΣΑ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ ΠΕΜ. – ΤΕΤ.: 18.20 ,ΣΑΒ-ΚΥΡ.&: 16:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5
JOHN WICK CHAPTER 4
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ TΣΑΝΤ ΣΤΑΧΕΛΣΚΙ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ,ΘΡΙΛΕΡ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΡΙΤ..: 20:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5
AIR
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ MΠΕΝ ΑΦΛΕΚ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΔΡΑΜΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΤΕΤ.: 20:20, 22:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 6
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΩΜΩΔΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ.: 18:10, 20:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 6
CREED III /ΚΡΙΝΤ 3
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΜΑΙΚΛ ΜΠ. ΤΖΟΡΝΤΑΝ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΔΡΑΜΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ.: 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7
DUNGEONS & DRAGONS: ΕΝTIMOTHTA METAΞΥ ΚΛΕΦΤΩΝ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΤΖΟΝ ΦΡΑΝΣΙΣ ΝΤΑΛΕΙ,ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΓΚΟΛΝΤΣΤΑΙΝ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ..: 18:40, ΣΑΒ.-ΚΥΡ. & 16:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7
JOHN WICK CHAPTER 4
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ TΣΑΝΤ ΣΤΑΧΕΛΣΚΙ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ,ΘΡΙΛΕΡ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΡΙΤ..: 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8
(GR)ARGONUTS/ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ(ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΟ)
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΑΛΟ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ..: 18:10, ΣΑΒ.-ΚΥΡ. & 16:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 8
ΖΛΑΤΑΝ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΤΖΕΝΣ ΣΓΚΟΓΚΡΕΝ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΗ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ. – ΤΕΤ.: 20:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 8
SCREAM VI
Σκηνοθεσία: Τάιλερ Τζίλετ
ΕΙΔΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΘΡΙΛΕΡ
ΩΡΕΣ ΠΡΟΒΟΛΩΝ: ΠΕΜ.-ΤΕΤ.: 22:30
Δείτε όλες τις ταινίες και trailer εδώ: https://ticketing.eu.veezi.com/sessions/?siteToken=h4pj2653we6m1p15dnjgaj1rcg