LIVE: ΟΦΗ-Χανιά 1-1

Live ενημέρωση για το φιλικό στο «Γεντί Κουλέ»

85o λεπτό - γκολ για τα Χανιά με τον Γιάκο: Ο ποδοσφαιριστής των φιλοξενούμενων βγήκε τετ α τετ με τον Σωτηρίου, σούταρε και ευστόχησε για το 1-1.

74o λεπτό - ευκαιρία για τον ΟΦΗ: Εξαιρετική μπαλιά του Γρίβα στον Στάρτζεον, ο οποίος μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε, με την μπάλα να περνά δίπλα από το αριστερό δοκάρι της εστίας των φιλοξενούμενων.

72ο λεπτό: Πολύ καλή στιγμή για τα Χανιά. Ο Μπραμπίγια βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση μέσα στην περιοχή αλλά ο Σουρνάκης παρενέβη και παραχώρησε κόρνερ.

63ο λεπτό: Καλή στιγμή για τα Χανιά. Κόρνερ από τα αριστερά, η μπάλα έφτασε στον Πλεγα, ο οποίος σούταρε εντός περιοχής, με τον Σωτηρίου να μπλοκάρει τη μπάλα με δεύτερη προσπάθεια.

61ο λεπτό: Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Σαρδινέρο στη θέση του Γιάννου και ο Μίγγος αντί του Νοικοκυράκη