Στις κάλπες δάσκαλοι και νηπιαγωγοί- όλοι οι υποψήφιοι για τις εκλογές του «Δ. Θεοτοκόπουλος»

Στις κάλπες δάσκαλοι και νηπιαγωγοί- όλοι οι υποψήφιοι για τις εκλογές του «Δ. Θεοτοκόπουλος»
Newsroom
Newsroom

Την Τετάρτη 25 Μάϊου διεξάγονται οι εκλογές

Με έξι παρατάξεις να διεκδικούν την ψήφο δασκάλων και νηπιαγωγών, γίνονται οι εκλογές του συλλόγου εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Ηρακλείου «Δ. Θεοτοκόπουλος» την Τετάρτη 25 Μαΐου.

Ψηφοδέλτια κατεβάζουν η Α.ΔΗ.Κ. (Ανεξάρτητη Δημοκρατική Κίνηση), η Ανεξάρτητη Αγωνιστική Παρέμβαση- Παρεμβάσεις Κινήσεις Συσπειρώσεις Π.Ε., Ελεύθεροι Εκπαιδευτικοί- Ανεξάρτητη Παράταξη, Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών, Ενωτική Κίνηση Εκπαιδευτικών- Μέλος αυτόνομου δικτύου Π.Ε., Δημοκρατική Συνεργασία/ Ανεξάρτητες Κινήσεις Εκπαιδευτικών Π.Ε.

Οι υποψήφιοι είναι οι εξής:

Α.ΔΗ.Κ. (Ανεξάρτητη Δημοκρατική Κίνηση)

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΓΚΙΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΚΟΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΩΣΤΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΛΥΡΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ( ΕΦΗ)

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ Δ.Ο.Ε.

ΓΚΙΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΚΟΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΩΣΤΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ανεξάρτητη Αγωνιστική Παρέμβαση- Παρεμβάσεις Κινήσεις Συσπειρώσεις Π.Ε.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΒΑΛΑΗ  ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΜΕΡΟΠΗ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΝΑ

ΜΑΝΙΑΔΗ  ΕΛΕΝΗ

ΜΠΑΝΤΟΥΒΑ  ΑΡΓΥΡΩ

ΜΠΑΝΤΟΥΒΑ  ΜΑΡΙΑ

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗ  ΑΡΙΣΤΕΑ (ΑΡΙΑ)

ΠΑΠΑΔΑΚΗ  ΑΡΓΥΡΩ

ΡΑΧΩΝΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΑΜΠΑΝΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΙΡΕΤΗ  ΕΙΡΗΝΗ                            

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                       

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΔΟΕ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΒΑΛΑΗ  ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΜΕΡΟΠΗ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΝΑ

ΜΑΝΙΑΔΗ  ΕΛΕΝΗ

ΜΠΑΝΤΟΥΒΑ  ΑΡΓΥΡΩ

ΜΠΑΝΤΟΥΒΑ  ΜΑΡΙΑ

ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗ  ΑΡΙΣΤΕΑ (ΑΡΙΑ)

ΠΑΠΑΔΑΚΗ  ΑΡΓΥΡΩ

ΡΑΧΩΝΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΑΜΠΑΝΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΙΡΕΤΗ  ΕΙΡΗΝΗ

Ελεύθεροι Εκπαιδευτικοί- Ανεξάρτητη Παράταξη

Υποψήφιοι για Δ.Σ Συλλόγου

Αδαμάκης Λευτέρης

Αμπατζής Βασίλης

Αποστολάκη Σταυρούλα Γαϊτανίδου Μαρία

Γεωργιλαδάκη Ελένη

Γκορτζίλα Αναστασία (Νατάσα)

Κλαπαδώρας Ηλίας

Κουριδάκης Ηρακλής Κουτσοθανάση Πρεσβεία (Βένια)

Κωνσταντάκης Νικόλαος (Νίκος)

Λαδοπούλου Κρυσταλλία - Μαρίνα (Κρυσταλλένια)

Λαμπρογιαννάκης Θεόφιλος Μαγκλάρα Γεωργία (Γιούλη)

Μιχαηλίδης Παντελής

Νεραντζάκη Ευαγγελία (Βάλια)

Παπαδοπούλου Μιχαέλα Πλαγιωτάκης Ιωάννης

Στουμπίδη Αννα Συμεωνίδου Ελισάβετ (Ελίζα)

Τάσιου Ιωάννης

Τσαγκαράκη Ελεάνα

Φουντουλάκη Σοφία

Χαλκιαδάκη Γαρυφαλιά (Λιάνα)

Υποψήφιοι για Ελεγκτική Επιτροπή

Μελεσσανάκη Μαρία

Μιχελάκης Ιωάννης

Νάκη Ευθυμία (Φαίη)

Ξενικάκης Νικόλαος

Φραντζεσκάκη Άννα

Υποψήφιοι αντιπρόσωποι ΔΟΕ

Βελιδάκης Αριστείδης (Άρης) Δοξαστάκη Χρυσούλα

Καρύδη Αννα

Κοκολάκη Αγγελική Κουβαλάκης Παναγιώτης Κωνσταντινίδης Ανδρέας Λαγουδάκη Ευαγγελία (Λίτσα)

Λαμπρογιαννάκης Θεόφιλος

Λημνιού Σουλτάνα (Τάνια)

Μαμαλάκη Ηρώ

Μανώλα Ευαγγελία

Μαράκη Σοφία

Μπεμπέ Δήμητρα

Παπαδημητρίου Παναγιώτης (Τάκης)

Παπαδογιάννη Ευαγγελία (Εύη)

Παπαδόπουλος Τηλέμαχος Πλάτσκοβιτς Νικόλαος Ράπτης Ιωάννης

Στεφανάκης Λέανδρος

Στεφανάτος Χαράλαμπος (Μπάμπης) Τραγούδα Στέλλα

Φασουλά Ευσταθία (Εφη)

Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών

Υποψήφιοι για Δ.Σ.

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑ

ΑΝΤΩΝΑΊΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ  

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  

ΔΑΓΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΑ  

ΔΡΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΖΑΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΑΖΊΤΣΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ  

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΑΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ  

ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗ ΕΡΣΗ 

ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΤΖΈΝΗ  

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ  

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ  

ΣΠΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΣΤΥΛΟΣ-ΔΑΝΙΟΛΟΣ ΑΣΤΕΡΗΣ

ΣΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΣΙΑΤΣΟΥ ΤΖΙΝΑ

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΈΝΗ  

Υποψήφιοι για Ελεγκτική Επιτροπή 

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΠΌΠΗ  

Υποψήφιοι αντιπρόσωποι για ΔΟΕ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑ

ΑΝΤΩΝΑΊΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ  

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  

ΔΑΓΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΑ  

ΔΡΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΖΑΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΑΖΊΤΣΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ  

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΠΌΠΗ  

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΑΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ  

ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗ ΕΡΣΗ 

ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΤΖΈΝΗ  

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ  

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ  

ΣΠΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΣΤΥΛΟΣ-ΔΑΝΙΟΛΟΣ ΑΣΤΕΡΗΣ

ΣΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΣΙΑΤΣΟΥ ΤΖΙΝΑ

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΈΝΗ  

Ενωτική Κίνηση Εκπαιδευτικών- Μέλος αυτόνομου δικτύου Π.Ε.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΛΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΔΟΡΙΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΔΟΛΑΨΑΚΗ ΒΙΚΥ

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ

ΖΛΑΤΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΛΟΥΔΑΚΗ ΦΑΙΗ

ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΟΛΓΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΡΠΕΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΚΛΩΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΥΡΤΗ ΒΙΒΗ

ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΛΑΖΑΝΑΚΗ ΖΑΜΠΙΑ

ΛΟΥΠΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ

ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ

ΜΕΡΚΟΥΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ

ΜΠΑΡΜΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 

ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΥΞΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΝΙΝΙΡΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΑΘΗΤΗ ΛΙΝΑ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 

ΠΑΠΑΔΟΚΩΣΤΑΚΗ ΑΝΘΗ

ΠΑΣΣΙΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΙΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΡΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΘΑΛΕΙΑ

ΤΡΕΝΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΤΣΙΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΤΙΝΑ

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΝΘΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ

ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΣΕΡΜΠΕΖΗ ΒΟΥΛΑ

ΤΣΙΑΦΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΔΟΕ

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΡΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΔΙΣΣΕΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

ΖΑΡΕΙΦΙΔΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΖΕΡΒΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΖΕΥΓΑΡΑ ΒΑΣΩ

ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗ ΓΩΓΩ

ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΘΩΜΑΪΣ

ΚΑΤΡΑΔΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ

ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΜΑΡΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΥΛΩΝΑ ΝΑΤΑΣΑ

ΝΟΥΚΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΝΤΙΣΠΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΞΥΔΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΒΙΚΥ

ΠΟΥΛΗ ΕΥΗ

ΣΑΪΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΑΣΛΗΣ-ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΑΡΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ

ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΤΑΝΟΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ

ΤΖΕΡΜΙΑΔΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΕΡΖΑΚΗ ΡΕΝΑ

ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΧΑΤΖΗΓΕΛΕΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΕΥΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΑ

ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Δημοκρατική Συνεργασία/ Ανεξάρτητες Κινήσεις Εκπαιδευτικών Π.Ε.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ                         

Αναγνωστάκη Μαρία     

Γρηγορακάκη Μαρίτα       

Ζαϊμάκης Εμμανουήλ           

Ζερβάκη Αικατερίνη            

Καλλέργη Μαρία               

Λαμπράκης Εμμανουήλ                  

Μπαριτάκη Ελένη

Μπίλιος Απόστολος

Παραδεισανός Κωσταντίνος     

Περισυνάκης Αντώνιος     

Πουλοπούλου Σοφία       

Ρωμανάκης Εμμανουήλ                 

Φραγκάκη Ευαγγελία (Βάνα)  

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Ε.Ε.

Κλινάκης Απόστολος       

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΕ

 

Αναγνωστάκη Μαρία     

Ανδρονά Μαρίνα             

Γρηγορακάκη Μαρίτα       

Ζαϊμάκης Εμμανουήλ           

Ζερβάκη Αικατερίνη            

Καλλέργη Μαρία               

Λαμπράκης Εμμανουήλ                  

Μπαριτάκη Ελένη

Μπίλιος Απόστολος

Παραδεισανός Κωσταντίνος     

Περισυνάκης Αντώνιος     

Πουλοπούλου Σοφία       

Ρωμανάκης Εμμανουήλ                 

Φραγκάκη Ευαγγελία(Βάνα)  

Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο 

Γίνε ο ρεπόρτερ του CRETALIVE

ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ