Οι αριστούχοι του 5ου Γυμνασίου Ηρακλείου

Οι αριστούχοι του 5ου Γυμνασίου Ηρακλείου
Newsroom
Newsroom

Δείτε όλα τα ονόματα

Από το 5ο Γυμνάσιο Ηρακλείου δόθηκαν στην δημοσιότητα τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν το σχολικό έτος 2021-2022
 

Αναλυτικά οι αριστούχοι

A’ ΤΑΞΗ

ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΜΜ 19 12/15, ΛΑΠΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧ 19 11/15, ΜΕΙΜΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟ 19 7/15, ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣ 19 7/15, ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ του ΙΩΑ 19 6/15, ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜ 19 6/15, ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝ 19 6/15, ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗ 19 5/15, ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝ 19 5/15, ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤ 19 3/15, ΛΙΑΠΗ ΝΕΦΕΛΗ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΙΩΑ 19 3/15, ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩ 19 1/15, ΣΕΓΓΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΔΗΜ 19 1/15, ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜ 19 1/15, ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜ 19, ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ του ΜΗΝ 18 14/15, ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΗΛΙ 18 14/15, ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥ 18 13/15, ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΥ 18 12/15, ΚΑΤΕΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΔ 18 12/15, ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜ 18 12/15, ΓΙΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧ 18 11/15, ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚ 18 11/15, ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του ΚΩΝ 18 11/15, ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚ 18 10/15, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ του ΑΛΕ 18 10/15, ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩ 18 9/15, ΛΙΑΠΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ - ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΙΩΑ 18 9/15, ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤ 18 9/15, ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚ 18 8/15, ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧ 18 8/15

Β’ ΤΑΞΗ,

ΔΑΤΣΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝ 20, ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑ 20, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙ 20, ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΔΗΜ 19 14/15, ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝ 19 14/15, ΒΑΡΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚ 19 12/15, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ 19 11/15, ΝΤΟΥΡΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚ 19 10/15, ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΗΝ 19 10/15, ΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΜΜ 19 10/15, ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡ 19 9/15, ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗ 19 9/15, ΚΑΣΤΕΛΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜ 19 9/15, ΜΥΝΤΙΝΛΛΑΡΙ ΑΡΝΤΕΑ του ΑΡΜ 19 9/15, ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝ 19 8/15, ΘΕΜΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤ 19 5/15, ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩ 19 4/15, ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩ 19 3/15, ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΛΕ 19 2/15, ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚ 19 2/15, ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚ 19 2/15, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚ 19 2/15, ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡ 19, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚ 19, ΤΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝ 19, ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΡΙ 19, ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΝΔ 18 14/15, ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΖΑΧ 18 14/15, ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚ 18 14/15, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑ 18 14/15, ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚ 18 14/15, ΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚ 18 13/15, ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΧΡΗ 18 12/15, ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤ 18 12/15, ΜΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΜΜ 18 12/15, ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩ 18 12/15, ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑ 18 11/15, ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜ 18 11/15, ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΜΜ 18 11/15, ΖΕΡΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑ 18 10/15, , 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΒΑΡΔΙΚΟΥ ΜΑΡΙΣΤΕΛΑ του ΓΕΩ 20, ΜΠΟΥΜΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑ 19 14/15, ΑΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝ 19 13/15, ΑΤΣΑΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΝΙΚ 19 13/15, ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧ 19 13/15, ΚΗΠΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚ 19 12/15, ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩ 19 10/15, ΖΛΑΤΙΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜ 19 10/15, ΒΑΛΕΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΥ 19 9/15, ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΕΜΜ 19 8/15, ΣΥΡΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩ 19 8/15, ΚΟΤΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΝΙΚ 19 7/15, ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΖΑΧ 19 6/15, ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝ 19 6/15, ΠΡΑΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΗΛΙ 19 6/15, ΣΙΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΤ 19 6/15, ΤΣΙΜΙΝΙΚΑΚΗ ΘΑΡΡΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑ 19 6/15, ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ του ΝΕΚ 19 6/15, ΛΙΟΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝ 19 5/15, ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΟΛΓΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΜΙΧ 19 4/15, ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΒΑΣ 19 4/15, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑ 19 3/15, ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΓΕΩ 19 3/15, ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ του ΚΩΝ 19 2/15, ΦΡΟΣΥΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜ 19 2/15, ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜ 19 1/15, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝ 19 1/15, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕ 19 1/15, ΚΡΑΣΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΙΧ 19, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΠΑΝ 19, ΡΑΝΟΥΤΣΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΝΙΚ 19, ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚ 18 14/15, ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΜΜ 18 13/15, ΒΟΛΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜ 18 13/15, ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤ 18 13/15, ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤ 18 13/15, ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩ 18 13/15, ΣΥΡΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩ 18 13/15, ΦΟΥΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑ 18 13/15, ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜ 18 12/15, ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩ 18 12/15, ΤΖΕΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚ 18 11/15, ΨΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝ 18 11/15, ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩ 18 10/15, ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙ 18 9/15, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑ 18 8/15, 

 

Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο

 

Γίνε ο ρεπόρτερ του CRETALIVE

ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ